İPTAL ŞARTLARI

Satış sözleşmesi yapıldıktan 3 gün içinde Müşteri Hizmetleri aranıp, iptal bildirimi onay teyidi, alındığı takdirde Sözleşme ve diğer evraklar firmaya teslim edilir ve, iptal işlemi gerçekleşir..

Özel sipariş ( Kişiye özel kumaş kaplaması, ölçü değişikliği, ahşap veya ayak rengi değişimi, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ) ürünlerde iptal yapılamaz.

Ürünlerin garanti şartları, temizlik ve bakım usullerine uyulmaması ile kullanıcı hatası kaynaklı iptaller yapılamaz.

Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra, iptal şartlarına uygun ise 15 iş günü içinde yapılacaktır.

 

İADE ŞARTLARI

14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Özel sipariş ( Kişiye özel kumaş kaplaması, ölçü değişikliği, ahşap veya ayak rengi değişimi, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ) ürünlerde iade yapılamaz.

Hijyenik ürünler: Yapısı gereği kişiye özel ürünler (yatak, yastık, tekstil ürünleri). hijyen sebebi ile bu tarz ürünlerin iadesi alınamamaktadır

Ürünün teslim tutanağından farklı, üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürünü ücretsiz iade edebilir.

Nakliyeli ürünlerde: İade edilen ürünlerin nakliye bedeli alıcıya aittir; Bu ücretlendirme,   Ankara içi 250 TL Ankara dışı her km için 3.5 TL dir.

Outlet ürünleri iade alınamamaktadır. Bu sebeple outlet ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri mağazamızda bulabilirsiniz.

Ürün ölçüsünün eve uymaması: Ürün ölçülerini belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir olmasına, bulunacağı yerin ölçülerine, geçeği kapıların ölçüleri gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ederiz.

TAŞIMA

Şehirler arası taşımacılık hizmetimiz vardır

İADE

Tüm ürünlerimiz 14 gün iade garantilidir

İptal ve İade Şartları

GARANTİ

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Garanti Şartları