GARANTİ ŞARTLARI

Garanti süresi mobilyaların teslim edildiği tarih itibari ile 2 yıldır.
Mobilyaların bütün parçaları firmamız garantisi kapsamındadır.
Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün tamir süresi 30 iş gününü geçemez.
Ürünün garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
Mobilyalarımız İmhotep Montaj elemanları dışındaki kişi ya da kuruluşlarca montaj yaptırmanız veya herhangi başka bir gerekçe ile müdahale edilmiş olan hiçbir ürünümüz garanti kapsamına girmeyecektir.
Doğal ahşap mobilyalarımız ilerleyen yaşlarına bağlı olarak koyulaşmalar, çatlamalar görülebileceği gibi bu faktör özellikle açık renkli ve patinalı ürünlerde belirgin olabilecektir. Bu durum kalite kusuru olarak kabul edilmemektedir.
Güneş ışığının yoğun olduğu alanlarda, ıslak zemin ve bahçelerde bu ürünlerin kullanılması, garanti kapsamına girmemektedir.
Ahşap mobilyalarda, yumuşak guruplarda ( Koltuk, sandalye vs) 50c ve üzeri cihaz ve kapların kullanılmasına bağlı olarak oluşan kusurlar garanti kapsamına girmemektedir.
Faturanızı, teslim kartınızı ve kullanma kılavuzunu saklayınız. Ürünle ilgili bir problem olduğu takdirde, Servisimiz bu bilgileri baz alacaktır. Üzerinde oynama yapılan belge ve fatura geçersizdir.
Ürünlerin  kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından  kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır

TAŞIMA

Şehirler arası taşımacılık hizmetimiz vardır

İADE

Tüm ürünlerimiz 14 gün iade garantilidir

İptal ve İade Şartları

GARANTİ

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Garanti Şartları