Son derece dekoratif ve modern görünümlü, yaşam alanlarına güzellik katacak, sade, şık ve konforlu olan Mavili koltuk takımı, desen ve renk harmanlaması ile estetik açıdan oldukça kuvvetli etki yaratan bir koleksiyondur. Bu etkili koleksiyon iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır. Koltukların iskeleti birinci sınıf fırın kurusu gürgen ağacından tasarlanmıştır.

Üçlü koltuklarda oturum ve sırt minderleri sabittir. Kol detayları farklılık göstermektedir. Mavili koltuk kolundan biri küt formda iken diğer kol ise yuvarlak forma sahiptir.

Kollarda kapitone dikiş uygulaması yapılmıştır. Koltuk kenarında aksesuarlarınızı sergileyebileceğini ek kısım vardır.

Geniş oturum özelliği ile konforlu bir tasarımıdır. Yüksek kalitede ve çökme gibi olumsuz durumlar için mukavemeti yüksek özellikte olan 35 densite sünger kullanılmaktadır.

Koltuk kumaşı mavi renkte nubuk dokuda kumaş ile kaplanmıştır. Leke tutmayan özelliğe sahip kumaş da geniş oturum ile konforu, kumaş özelliği ile de fonksiyonu değerlendirebilirsiniz.

Koltuk alt bazasında koyu ceviz renk boyama yapılmıştır.

Mavili berjer ise, hem duruşuyla hem de tarzıyla yaşam alanlarımıza şıklık ve asalet katmaktadır.

Koltuk kumaşı mavi beyaz olup kadife dokuda kumaş ile kaplanmıştır. Leke tutmayan özelliğe sahip kumaş da geniş oturum ile konforu, kumaş özelliği ile de fonksiyonu değerlendirebilirsiniz.

Zengin ahşap ve kumaş kartelalarımızla ürünlerimizde farklı ahşap ve kumaş renk seçeneği de mevcut olmakla birlikte, bu konu ile ilgili detaylı bilgi için 0 312 351 03 32 numara ile iletişime geçebilirsiniz.

* Şehir dışı gönderimlerinde nakliye ücreti alıcıya aittir.

TAŞIMA

Şehirler arası taşımacılık hizmetimiz vardır

İADE

Tüm ürünlerimiz 14 gün iade garantilidir

İptal ve İade Şartları

GARANTİ

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Garanti Şartları